Arends-Kock, Advocatenkantoor
Phone: (00297) 583 4900 / 584 0044
Country: Aruba
Street: Dominicanessenstraat 2
Email: Law-arends-kock@setarnet.aw
Bie, Advocatenkantoor Mr. A. De
Phone: (00297) 588 5743
Country: Aruba
Street: Dominicanesstraat 33
Email: Bienet@setarnet.aw
Coutinho N.V,. Advocatenkantoor Mr. J.J
Phone: (00297) 582 0022
Country: Aruba
Street: Emmastraat 16
Croes, Advocatenkantoor
Phone: (00297) 582 7578
Country: Aruba
Street: Concessielaan 8
Croes, Mr. Rolly Croes Advocatenpraktijk
Phone: (00297) 582 9239
Country: Aruba
Street: Apollostraat 2
Croes Wever & Tchong
Phone: (00297) 582 2138
Country: Aruba
Street: Arulex Center, Punta Brabo Z/n
Email: Arluex@setarnet.aw
Ecury & Gravenstijn
Phone: (00297) 582 0007
Country: Aruba
Street: Caya Ernesto Petronia 64
Email: Ecury-gravenstijn@setarnet.aw
Esch, Advocatenkantoor Mr. Van
Phone: (00297) 588 5100
Country: Aruba
Street: L.g. Smith Boulevard 60, Marisol Building - Suite 10
Email: Vaneschlaw@setarnet.aw
Gomez & Bikker Law Offices
Phone: (00297) 588 7355
Country: Aruba
Street: L.g. Smith Boulevard 50
Email: Info@gobiklaw.com
Kock, Advocatenkantoor Mr. Ing. A.S.
Phone: (00297) 588 9336
Country: Aruba
Street: Constantijn Huygenstraat 15
Email: Askaruba@setarnet.aw
Kuyp N.V., Advocatenkantoor Mr. J.H. Van Der
Phone: (00297) 583 0025 / 582 9460
Country: Aruba
Street: Apollostraat 2
Email: Jhvdkuyp@setarnet.aw
Oomen & Offringa
Phone: (00297) 588 3030
Country: Aruba
Street: Beatrixstraat 8
Email: Info@oominga.com
Swaen & Partners
Phone: (00297) 582 1420
Country: Aruba
Street: Venezuelastraat 17
Email: Andries@swaenpartners.net
Yarzagaray N.V., Mr. Ricardo E.
Phone: (00297) 588 0034
Country: Aruba
Street: Madurostraat 34-a
Powered by Sigsiu.NET

Juridische miljoenenstrijd tussen BNP Paribas en Italiaanse prinses verhardt

  • Bezit van Italiaanse Crociani-familie op Curaçao mag van rechter worden verkocht
  • De Crociani's ruziën al jaren met BNP Paribas over een claim van $100 mln
  • Curaçaos trustkantoor United Trust heeft 'geen enkele relatie meer' met Camilla Crociani
Een Italiaanse prinses met zakelijke belangen in Nederland heeft het onderspit gedolven bij diverse rechtbanken in een langslepend conflict met zakenbank BNP Paribas.

Installatie nieuwe rechters 5 februari live te volgen op Facebook en Youtube

WILLEMSTAD – Vrijdag 5 februari om 16:30 uur vindt een buitengewone zitting plaats ter gelegenheid van de installatie van zes nieuwe rechters. Tijdens deze zitting worden mrs. mw. Th. Lautenbach, dhr. W. Bel, dhr. G. Verbeek, dhr. Veldhuisen, dhr. O. Nijhuis en dhr. M. Van Wel aan de gemeenschap voorgesteld.

Overleg justitiële samenwerking tussen Nederland, Aruba, Curaçao en Sint Maarten geslaagd

DEN HAAG - Juist in tijden van crisis is het van groot belang goed en constructief samen te blijven werken binnen het Koninkrijk. Vandaag vergaderden de ministers van Justitie Grapperhaus (Nederland inclusief Caribisch Nederland), Bikker (Aruba), Girigorie (Curaçao) en Richardson (Sint Maarten) met elkaar over de justitiële samenwerking.